Τα ονόματα των υποψηφiων του συνδυασμού "Αλμυρός - Ευθύνη & Δημιουργία" του Δημ. Εσερίδη

Τα ονόματα των υποψηφiων του συνδυασμού "Αλμυρός - Ευθύνη & Δημιουργία" του Δημ. Εσερίδη

Τα ονόματα των υποψηφιων του συνδυασμού "Αλμυρός - Ευθύνη & Δημιουργία" ανακοίνωσε ο υποψήφιος δήμαρχος Αλμυρού Δημήτρης Εσερίδης, στη διάρκεια της ομιλίας στα εγκαίνια του γραφείου του.

Τα ονόματα:

ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ

Περιφέρεια Αλμυρού - Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:
1.    ΒΕΡΕΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  - ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Τ.Ε.
2.    ΓΑΛΑΤΣΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ Τ.Ε.
3.    ΓΛΙΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΝΩΣΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΩΝ ΑΛΜΥΡΟΥ
4.    ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ / ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΕΥΑΛ
5.    ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΓΡΟΤΗΣ
6.    ΚΑΛΛΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΥΧΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ / ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΧΑΡΤΟΠΟΙΙΑΣ ΠΑΚΟ
7.    ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ - ΑΓΡΟΤΗΣ
8.    ΚΑΡΑΠΤΣΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
9.    ΚΑΡΑΤΕΕΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ - ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ
10.    ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
11.    ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΑ ΠΟΠΗ - ΜΑΙΑ / ΤΕΩΣ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ / ΤΕΩΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ (ΩΔΕΙΟ-ΧΟΡΩΔΙΑ-ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗ) / ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΚΑΚΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΕΛΗΜΕΝΩΝ ΑΤΟΜΩΝ ΚΑ.Πα.  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ / ΕΘΕΛΟΝΤΡΙΑ-ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΡΥΘΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ
12.    ΚΡΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΥΧΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
13.    ΜΑΓΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ
14.    ΜΠΟΥΡΛΗ ΠΛΑΤΗ ΕΛΕΝΗ - ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
15.    ΝΙΖΑΜΗ ΑΡΙΣΤΕΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
16.    ΝΤΟΝΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΤΕ
17.    ΠΑΝΤΑΖΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ / ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΝΩΣΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ- ΒΙΟΤΕΧΝΩΝ & ΕΜΠΟΡΩΝ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΑΛΜΥΡΟΥ / ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
18.    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
19.    ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ - BUSINESS ADMINISTRATOR
20.    ΠΑΠΠΑ ΣΑΡΣΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
21.    ΠΑΤΕΛΟΔΗΜΟΥ ΑΝΝΑ - ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
22.    ΣΠΑΘΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ Ν.Α.Τ.
23.    ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ
24.    ΣΤΑΥΡΑΝΤΩΝΗ ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ - MSC ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ / ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
25.    ΤΣΑΝΤΟΥ ΚΑΡΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ - ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
26.    ΤΣΙΓΑΝΗ ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
27.    ΤΣΙΠΗ ΛΕΥΤΕΡ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ

Περιφέρεια Ανάβρας - Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:
1.    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΖΟΣ - ΠΥΡΟΝΟΜΟΣ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΑΝΑΚΡΙΤΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
2.    ΡΑΝΤΖΑ ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΛΕΝΗ - ΒΡΕΦΟΚΟΜΟΣ / ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ

Περιφέρεια Πτελεού - Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:
1.    ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ / ΑΝΤΙΣΤΡΑΤΗΓΟΣ Ε.Α.
2.    ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ Τ.Α.Υ.Σ.Ο.
3.    ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ - ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
4.    ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΑΓΡΟΤΗΣ
5.    ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΟΦΙΑ - ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
6.    ΦΟΥΝΤΑ ΠΑΤΕΛΟΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ -  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ‘Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ

Περιφέρεια Σούρπης - Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:
1.    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΝ. ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟΥ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ
2.    ΒΑΖΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ - ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ
3.    ΖΑΡΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ - ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ
4.    ΜΑΚΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
5.    ΜΠΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΚΑΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ /ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΟΔΗΓΩΝ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
6.    ΝΙΚΟΒΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

Κοινότητα Αλμυρού – Υποψήφιοι Σύμβουλοι:
1.    ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΣΤΡΑΤΟΥ ΞΗΡΑΣ
2.    ΑΜΔΑΡΗ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΗ - ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ
3.    ΕΠΙΣΚΟΠΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
4.    ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
5.    ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΟΙΚΙΑΚΑ
6.    ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
7.    ΠΛΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
8.    ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ
9.    ΣΙΟΥΤΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ - ΟΙΚΙΑΚΑ
10.    ΦΛΩΡΟΥΣ ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΑΝΝΑ - ΟΙΚΙΑΚΑ

Κοινότητα Ευξεινούπολης – Υποψήφιοι Σύμβουλοι:
1.    ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΧΑΛΕΠΛΗ ΙΩΑΝΝΑ - ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
2.    ΓΕΡΟΓΙΑΚΟΜΟΥ ΚΑΛΛΕ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ - ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ
3.    ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
4.    ΚΛΕΦΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ
5.    ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
6.    ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
7.    ΜΠΟΥΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
8.    ΜΠΟΥΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΑΓΡΟΤΗΣ
9.    ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ
10.    ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
11.    ΧΡΗΣΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ - ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ

Κοινότητα Πλατάνου – Υποψήφιοι Σύμβουλοι:
1.    ΒΑΡΒΑΡΕΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
2.    ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΛΕΝΗ - ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
3.    ΠΑΝΤΑΖΗ ΞΑΦΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
4.    ΠΑΤΕΛΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
5.    ΠΟΛΥΜΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓΡΟΤΗΣ

Κοινότητα Κροκίου – Υποψήφιοι Σύμβουλοι:
1.    ΓΚΑΜΑΛΕΤΣΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ - ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
2.    ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
3.    ΚΑΡΑΖΟΥΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
4.    ΤΣΟΓΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ - ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
5.    ΧΑΣΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ - ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

Κοινότητα Ανάβρας – Υποψήφιοι Σύμβουλοι:
1.    ΓΚΛΑΝΤΖΟΥΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ - ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
2.    ΚΑΠΕΛΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ
3.    ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΣΥΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ - ΟΙΚΙΑΚΑ
4.    ΚΟΥΡΑΒΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ - ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
5.    ΚΟΥΤΣΙΜΠΕΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ
6.    ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ
7.    ΤΣΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ - ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ
8.    ΤΣΑΝΤΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ

Κοινότητα Σούρπης– Υποψήφιοι Σύμβουλοι:
1.    ΓΙΑΝΝΑΚΕΣ ΗΛΙΑΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ
2.    ΔΗΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΞΕΝΙΑ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟΥ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟΥ
3.    ΖΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
4.    ΚΟΥΤΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
5.    ΝΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓΡΟΤΗΣ
6.    ΠΛΑΪΝΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΡΙΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ

Κοινότητα Βρύναινας – Υποψήφιοι Σύμβουλοι:
1.    ΖΟΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
2.    ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ
3.    ΣΑΜΑΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ - ΟΙΚΙΑΚΑ
4.    ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ – ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΕΠΑΛ
5.    ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ